ישראליס – פורטל ההגירה והסדרת המעמד של ישראל

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  עורך דין אזרחות ישראלית

  קבלת אזרחות במדינת ישראל, היא תהליך לא קל שלא תמיד מסתיים כמו שאנשים רוצים. הכללים מאוד מסובכים ולעיתים קשה לאנשים מחוץ לישראל להבין, ולכן הם זקוקים לעזרתו של עורך דין אזרחות ישראלית. כדי לצלוח את התהליך כך שתקבלו את התוצאות הטובות ביותר ישראליס – פורטל ההגירה והסדרת המעמד של ישראל יעשה את כל מה שביכולתו, תוך שימוש בניסיון רב שנים בתחום וידע רב בנושא, כדי לעזור לכם לקבל אזרחות ישראלית בהקדם האפשרי.

  מדוע כדאי לפנות לשירותיו של עורך דין אזרחות ישראלית?

  אזרחות ישראלית מעניקה לאנשים זכויות וחובות חוקיות, כמו זכות הצבעה בבחירות (זכות פוליטית), הזכות לנוע בחופשיות במדינה וממנה ועוד. לכן, אנשים רבים שאין להם אזרחות בהתחלה, אך חושבים שהם עומדים בדרישות, מעוניינים לדעת כיצד ניתן להשיג אותה. במקרה זה הצעד החכם ביותר הוא לפנות לעזרתו של עורך דין אזרחות ישראלית.

  כיצד פועל משרד הפנים אל מול בקשה להתאזרחות?

  התנאים לקבלת אזרחות ישראלית תלויים במצב ובמי שמבקש, ויש דרכים שונות לעקוב אחר החלטת משרד הפנים. לכן, אם ברצונכם להפוך לאזרח ישראלי, חשוב לפנות אל עורך דין אזרחות ישראלית בעל ניסיון בתחום ויודע מה לעשות במצבים שונים על מנת להגדיל את הסיכוי שהבקשה שלכם תתקבל. למשל עורך דין מקצועי יכול להנחות אתכם כיצד אדם יכול להפוך לאזרח ישראלי באמצעות נישואין. כאשר נישואין הם הסיבה להגשת בקשה לאזרחות, הזר חייב להתגורר בישראל לפחות שלוש מתוך חמש השנים האחרונות. כשמישהו רוצה להיות אזרח ישראלי על סמך הקריטריון הזה, משרד הפנים בוחן את כל הפעמים שעזב את הארץ. על המבקש להסביר את כל המועדים הללו באופן שאינו מונע את קבלת בקשתו.

  על מנת לקבל אזרחות ישראלית יש לעמוד בדרישות שקבע משרד הפנים. המשרד עשוי להוסיף גם דרישות נוספות כמו הקמת מרכז חיים בישראל, ידיעת עברית ועוד. תנאים אלו מקושרים לקריטריונים החלים על הבקשה לאזרחות ישראלית. אין ספק שחשוב להכיר את הדרישות השונות וכיצד להתמודד עם האנשים השונים המעורבים בתהליך הגשת הבקשה, כמו גם כיצד לאסוף את הניירות הנכונים. לליווי מקצועי צרו קשר עם ישראליס – פורטל ההגירה והסדרת המעמד של ישראל.

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   מאמרים נוספים

   חברה לעיצוב אתרים חברה לעיצוב אתרים
   דילוג לתוכן