ישראליס – פורטל ההגירה והסדרת המעמד של ישראל

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  אשרת שהייה בישראל

  ישנם סוגים רבים ושונים של אשרות שהייה במדינת ישראל, כמו אשרת שהייה בישראל לצורכי לימודים או עבודה. אשרות אלו משתנות באופן קבלתן ובזכויות שהן מעניקות. אם אתם רוצים להביא מבקרים או עובדים זרים לישראל, עליכם לעשות זאת באופן חוקי. כדי לא לעבור על החוק, ולא לקבל קנסות גבוהים, תוכלו להתייעץ עם ישראליס – פורטל ההגירה והסדרת המעמד של ישראל שמתמחה בכל סוגי האשרות, איחוד משפחות וכמובן גם ליווי מקצועי בתהליך התאזרחות בעקבות נישואין.

  איזה סוג אשרת שהייה בישראל מאפשרת כניסה

  חוק הכניסה לישראל נועד לקבוע כללים כיצד אנשים זרים שרוצים להגיע לישראל מסיבות שונות יכולים לחצות את גבולות מדינת ישראל. כעת, השאלה היא: מה נותנת לו אשרת שהייה בישראל במציאות? מה משפיע על מתן האשרה: האם זו הסיבה לרצונו של האדם להישאר בארץ, או זמן השהיה? סיבה מרכזית לשהייה היא עבודה. להלן הסוגים הנפוצים ביותר של אשרות עבודה בישראל:

  אשרת עבודה ב1: אשרת שהייה בישראל מסוג ב1 היא זו שעובדים זרים צריכים מכיוון שהיא נותנת להם מקום מגורים ואשרת עבודה קצרה בו זמנית. ראשית, על החברה שרוצה להעסיק עובד זר לשלוח פניה למשרד הפנים עוד לפני הגעת העובד לישראל. במידה והאדם זכאי לאשרה, החברה תקבל אישור עבודה עבור אותו עובד זר, והעובד יקבל אשרת עבודה. ברוב המצבים, האשרה טובה לשנה, אך ניתן לחדש אותה עד חמש שנים לכל היותר.

  אשרת מומחה ב1- אשרת מומחה ב1 מיועדת למומחים זרים. כאן לא מדובר על עובדים אשר עובדים בעבודה כמו חקלאות, סיעוד וכו' אלא על משרות ברמה גבוהה הדורשות כישורים ייחודיים, רקע מקצועי מסוים והסמכות מקצועיות. כל הדברים הללו נבדקים בקפידה, ומי שעוסק באקדמיה, במחקר, בהיי-טק, בהנדסה ובתקשורת רשאי להישאר ולעבוד בישראל אם הוא עומד בדרישות.

  אשרות עבודה לעובדים זרים

  אין חדש בכך שחברה שרוצה להביא עובדים זרים לישראל צריכה להתמודד עם הרבה ניירת מול פקידי ההגירה. המטרה של מדינת ישראל היא לשמור על איזון בין שני אינטרסים שנראים מנוגדים זה לזה. מצד אחד, הגיוני לתת לישראלים מקרם ראשון בכל הנוגע לעבודות ולפרנסה. מצד שני, אנחנו לא יכולים לשכוח שאנחנו חיים בעולם גלובלי שבו זרים יכולים להביא ידע או שירותים מיוחדים שאין לישראל. כך יכולים זרים לסייע למדינה כולה ולחזק אותה. כאשר מדובר בעובדים במשרה מלאה, כמו אלו בסיעוד, בבניין ובמשק, יש לשלוח בקשה להיתר מבעוד מועד. כשמדובר במומחים מחינוך, היי-טק, בריאות וסייבר, לעומת זאת, עליהם לעבור תהליך בירוקרטי עבור קבלת אשרת שהייה בישראל עבור מומחים זרים.

  לליווי מקצועי בכל הקשור לנושא של אשרת שהייה בישראל והבנה איזו אשרה אתם צריכים עבור הזמנת עובדים צרו קשר עם ישראליס – פורטל ההגירה והסדרת המעמד של ישראל.

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   מאמרים נוספים

   חברה לעיצוב אתרים חברה לעיצוב אתרים
   דילוג לתוכן