ישראליס – פורטל ההגירה והסדרת המעמד של ישראל

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  אשרת עולה

  אנשים שרוצים לחיות באופן קבוע בישראל לפי חוק השבות ואנשים שרוצים להיות אזרחים ישראלים לכל דבר מקבלים סטאטוס של עולה חדש במדינת ישראל. אשרת עולה ניתנת לפרק זמן קצוב, לרוב כשנה מיום עלייתו לישראל. בסוף אותה שנה הופך האדם לאזרח ישראלי. שימו לב שלפי חוק השבות ניתן להפוך לאזרח חוקי מבלי לעבור תהליך של עולה חדש. אולם העולה ומשפחתו זכאים להטבות מיוחדות. הטבות אלו כוללות קצבאות, הקלות מס, הנחות בקניית רכב ודירה ועוד, מסיבות אלו מאוד כדאי לקבל את הסטאטוס של עולה חדש. כדי לקבל את כל ההטבות מומלץ לקבל ייעוץ ועזרה מקצועיים על ידי ישראליס – פורטל ההגירה והסדרת המעמד של ישראל.

  הכללים לקבלת אשרת עולה

  חוק השבות אומר שלכל יהודי יש את הזכות לעבור לחיות בישראל. זוהי זכות בסיסית בעלת הערך הגבוה ביותר. בחלק הראשון של חוק השבות נכתב כי "לכל יהודי יש זכות לעבור לישראל". סעיף 2(א), האומר כי "העלייה תתבסס על אשרת עולה", מלמד כיצד מיושם רעיון זה. מי שזכותו להיות עולה על פי חוק השבות, אינו חייב לקבל מעמד עולה ברגע שהוא מגיע לישראל. למשל, אדם יכול להיכנס לישראל עם אשרה ואישור שהייה כלשהו על פי חוק הכניסה לארץ, ולבקש לשנות את מעמדו בזמן שהוא בארץ כדי שיוכל להפוך לעולה.

  האם יהודי שהיה בבעיה עם החוק יכול לעלות ולקבל אשרת עליה?

  האם אדם בעל עבר פלילי יכול לעבור לישראל אם הוא יהודי או בעל זכות לעבור לישראל לפי חוק השבות? תעודת יושר הוא אחד המסמכים הדרושים כדי לעבור לישראל. אם למישהו יש עבר פלילי, משרד הפנים יכול לדחות את פנייתו, גם אם הוא לא עשה שום דבר רע. מנגד, אפשר לערער על ההחלטה ולהראות שמי שרצה לעבור לישראל אינו מהווה איום על הציבור. משרדו של ישראליס – פורטל ההגירה והסדרת המעמד של ישראל יודע להתמודד עם הבעיות השונות שצצות כאשר אדם צריך להפוך לעולה חדש. המשרד זכה להצלחה רבה בתחום ויש לו ידע ששווה יותר מכסף. משרד ישראליס – פורטל ההגירה והסדרת המעמד של ישראל סייע למאות אנשים ממדינות אחרות לעבור לישראל ולהשיג תושבות חוקית.

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   מאמרים נוספים

   חברה לעיצוב אתרים חברה לעיצוב אתרים
   דילוג לתוכן