ישראליס – פורטל ההגירה והסדרת המעמד של ישראל

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  אודות

  ישראליס מתמחה בסוגיות ההגירה מזה שנים רבות ומציע שירותים משפטיים מקיפים המותאמים לצרכים הייחודיים של כל לקוח.
  בפרט, המשרד מתעסק בהסדרת מעמד בארץ ישראל – הסדרת מעמד לבני זוג, למומחים זרים, הסדרת מעמד חוק השבות, טיפול באשרות, איחוד משפחות ועוד.

  משרדינו הוא אחד ממשרדי הבוטיק הבודדים בישראל, ובאזור הצפון בפרט, בו אנו מציעים את שירותינו, המתמחה בנישות משפטיות מיוחדות שקשה למצוא להן טיפול משפטי מיומן ומסור. הניסיון הרחב של עורכי הדין שלנו מאפשר מחקר מעמיק של הפרטים הקטנים בכל תיק ותיק, על מנת להגיע לקבלת החלטות מושכלות ולפתרונות יעילים.

  מעבר למומחיות המשפטית שלנו, העיקרון המייחד אותנו הוא המחויבות שלנו לשביעות רצונו של הלקוח. אנו מאמינים בבניית קשרים חזקים ומתמשכים עם לקוחותינו, המבוססים על אמון, על תקשורת, פתיחות, שקיפות, זמינות והיענות. אנו מקדישים את הזמן כדי להקשיב לחששות הלקוח, להבין את מטרות התיק ולפתח יחד אסטרטגיה משפטית מעולה, המותאמת אישית לכל מקרה, כדי להשיג את התוצאה הטובה ביותר עבור לקוחותינו ולהוציא אותם מנצחים בכל פעם.

  הניסיון שצברנו בעבודה אל מול חברות, מפעלים וקבלנים רבים בישראל, מעניק למשרד את הערך המוסף הדרוש עבור עבודה משפטית נכונה, ומספק הבנה עמוקה לצרכי הלקוח, על מנת להבטיח שירות מצוין. עם מוניטין מלא בהצלחות, עם לקוחות מרוצים רבים שנהנו מהייצוג החרוץ שלנו, אז אל תהססו, ופנו אלינו עוד היום כדי להיות חלק מסיפורי ההצלחה של המשרד.

  איסוף מסמכים והסדרת מעמד

  קביעת ראיון וביצוע הראיון ברשות האוכלוסין וההגירה

  טיפול לאחר שנה ראיות חוזר והארכת שהרת שהייה ארעית

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   איך אנחנו יכולים לעזור לכם?

   הארכת שהייה ארעית

   התנהלות מול רשות האוכלוסין וההגירה

   הסדרת מעמד מומחים זרים

   הסדרת מעמד חוק השבות

   הסדרת מעמד בן זוג זר

   איחוד משפחות

   חברה לעיצוב אתרים חברה לעיצוב אתרים
   דילוג לתוכן